AKTUALNOŚCI

SEZON 2017/18 ROZPOCZĘTY - TRWAJĄ ZAPISY!

opublikowane: 3 wrz 2017, 23:04 przez Aikido PCSW   [ zaktualizowane 4 wrz 2017, 03:32 ]

Nowy rok szkolny stanowi doskonałą okazję do wprowadzenia zmian w życiu swoim i swoich najbliższych!
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zajęć aikido dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Rozpoczynamy zapisy do wszystkich grup dla początkujących!

Treningi dla początkujących oferujemy wg następującego harmonogramu:
- DOROŚLI - poniedziałki i środy, godz. 20.00
- DZIECI-DOJO PCSW - wtorki i piątki, godz. 18.00
- DZIECI-DOJO FORDON - poniedziałki, godz. 16.15 i czwartki, godz. 16.45
- KLUB MŁODEGO SAMURAJA - wtorki i piątki, godz. 17.00
- AIKIDO DLA PAŃ - piątki, godz. 19.00
Szczegóły lokalizacyjne w zakładce PLAN ZAJĘĆ

Nie obowiązują zapisy telefoniczne - zapraszamy bezpośrednio na zajęcia!

Na wszystkie zajęcia zapraszamy od razu ze strojami sportowymi (początkującym wystarczą spodnie dresowe/leginsy i koszulki typu t-shirt/bluzy wciągane przez głowę - bez kaptura, klapki basenowe).

Mamy nadzieję, że Wam się u nas spodoba i zechcecie powracać :)

ZA NAMI 25 JUBILEUSZOWY SEZON AIKIDO

opublikowane: 21 lip 2016, 00:03 przez Aikido PCSW

Zakończył się w naszej szkole kolejny, jubileuszowy sezon aikido... Dziękujemy serdecznie za wszystkie kwiaty, upominki i laurki, ale jeszcze bardziej za uśmiechy, łzy w oczach i każdą wyciągniętą w szczerym geście podziękowania rękę...

Spędziliśmy razem w dojo cały rok szkolny, ciężko pracowaliście, pokonywaliście własne lęki i słabości, uczyliście się konsekwencji i wytrwałości... Niejeden z Was miewał czasem chwile zwątpienia i niechęci, szukał usprawiedliwienia, czemu nie musi dawać z siebie wszystkiego, niektórzy odchodzili, ale wracali...
Nie ma wśród Was osoby, która nie poczyniłaby postępów, a to, że wytrwaliście do końca oznacza, że odnieśliście sukces! Gratulujemy i cieszymy się, że mogliśmy Wam w tym towarzyszyć <3

Dziękujemy również rodzicom, dziadkom i wszystkim osobom, poprzez zaangażowanie których docierały na czas na zajęcia dzieci, mimo burz, śnieżyc, trudności rodzinnych, Państwa planów zawodowych i rozrywkowych. To godne pochwały, że kształtujecie w dzieciach zdrowy styl życia i pomagacie w poszukiwaniu pasji. Jesteście wspaniali <3

Wszyscy rozpoczęli swe wyczekane, zasłużone wakacje. Rozjeżdzacie się po różnych zakątkach Bydgoszczy, Polski i całego świata. Gdziekolwiek będziecie - na lądzie, w wodzie i w powietrzu, wszystkim życzymy wakacji marzeń, cudownych przygód, wspaniałych przyjaźni i bezpiecznych powrotów. Bo my będziemy za Wami tęsknili <3


A gdyby ktoś miał ochotę przesłać nam wakacyjne pozdrowienia, przyjmiemy je z wielką wdzięcznością:)
Adres korespondencyjny: Pomorskie Centrum Sztuk Walki, ul. Glinki 79, 85-861 Bydgoszcz

TRWA WAKACYJNA PRZERWA TRENINGOWA...

opublikowane: 20 lip 2016, 23:54 przez Aikido PCSW

Wszystkie grupy zakończyły już sezon rozpoczęły wakacyjną przerwę treningową. Ponownie zapraszamy już od 1 września 2016 roku!

Nowe stopnie mistrzowskie w naszym dojo!

opublikowane: 29 lis 2015, 22:51 przez Aikido PCSW

W dniu 28 listopada 2015 roku w Bydgoszczy, po pomyślnie zdanych egzaminach, swoje pierwsze stopnie mistrzowskie z rąk Etienne Leman sensei otrzymali:
Michał BELTER - 1 dan aikido
Marcin IGNASZAK - 1 dan aikido
Sławomir LEWANDOWSKI - 1 dan aikido
Tomasz RYCHTER - 1 dan aikido
Michał TROKOWSKI - 1 dan aikido.
Ponadto ROBERT FYTYMA uzyskał kolejny stopień mistrzowski: 3 dan aikido.
Wszystkim egzaminowanym serdecznie gratulujemy, życząc wytrwałości i radości w dalszym podążaniu drogą ku perfekcji w aikido.

Nowości: AIKIDO DLA PAŃ i powrót KLUBU MŁODEGO SAMURAJA

opublikowane: 22 wrz 2015, 02:14 przez Aikido PCSW   [ zaktualizowane 8 paź 2015, 01:01 ]

Z przyjemnością informujemy, że od PAŹDZIERNIKA 2015 roku nasza oferta została rozbudowana o dwie nowe propozycje:
- zajęcia ruchowe na bazie aikido, skierowane do Pań, które pragną uatrakcyjni
ć swoje życie i podnieść pewność siebie
- zajęcia dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym (6- i 7- latków), które pomóc im mają w pokonaniu trudności, związanych z podjęciem obowiązku szkolnego.
Szczegóły w zakładce PLAN ZAJĘĆ.
Zapraszamy serdecznie!

SEZON ROZPOCZĘTY - TRWAJĄ ZAPISY

opublikowane: 26 cze 2015, 00:19 przez Aikido PCSW   [ zaktualizowane 5 wrz 2015, 00:09 ]

ZA NAMI INAUGURACJA 25. JUBILEUSZOWEGO SEZONU AIKIDO W BYDGOSZCZY!


Pierwsza nasza niespodzianka to ZMIANA SIEDZIBY GŁÓWNEJ. Odtąd jako DOJO CENTRUM funkcjonować będzie przestronna i jasna hala sportowa Polskiego Związku Niewidomych przy Alei Powstańców Wielkopolskich 33, poznana już przez niektórych z Was podczas ostatniego stażu w minionym sezonie. Obiekt ten znany jest bydgoszczanom jako siedziba spółki lekarskiej INTERCOR. Hala mieści się na tyłach całego kompleksu budynków, wjazd samochodem od ul. Wybickiego (po wjeździe należy skręcić w lewo i kierować się wijącą się drogą aż pod samą halę), wejście dla pieszych od Al. Powstańców Wielkopolskich. Dogodny dojazd wieloma autobusami, przystanek usytuowany jest bezpośrednio przed wejściem na teren obiektu.

Zmianie ulega również uświęcony wieloletnią tradycją tygodniowy harmonogram zajęć, prosimy więc o wzmożoną czujność;)

Nie zmienia się natomiast to, że serdecznie do nas zapraszamy i dotychczasowych adeptów, i tych wszystkich, którym na dnie serca choćby rodzi się podejrzenie, że chcieliby spróbować przygody z aikido:)
Macie okazję zmienić coś w swoim życiu...dajcie sobie szansę!


Pierwsze treningi już za nami, ale jeśli Was z nami nie było, nic straconego - dołączyc możecie w każdej dogodnej chwili.
Polecamy i zapraszamy bezpośrednio na zajęcia!

Szczegółowy harmonogram dostępny w zakładce
PLAN ZAJĘĆ

Do zobaczenia na macie:)

XIV LATO DLA SAMURAJÓW

opublikowane: 1 cze 2015, 00:26 przez Aikido PCSW   [ zaktualizowane 20 sie 2015, 07:34 ]

Za nami XIV edycja kolonii letnich z zajęciami rekreacji ruchowej aikido Stowarzyszenia Polskie Centrum Sztuk Walki "Lato dla Samurajów", która odbyła się w Wisełce. Wszystkim kolonistom dziękujemy za wspólne niezapomniane, pełne uroku i magii wakacyjne chwile. Wszystkich zaś, którzy - tak jak my - tęsknią już za kolejnymi letnimi przygodami już dziś zapraszamy na kolejne, jubileuszowe XV LATO DLA SAMURAJÓW, które odbędzie się w Karpaczu. Bo w górach ludzie poznają się naprawdę...

Płyty ze zdjęciami z kolonii - oczywiście nieodpłatne -będą do odbioru na zajęciach aikido, w drugiej połowie września.

Nowy Rok - nowe stopnie...

opublikowane: 16 sty 2015, 01:43 przez Aikido PCSW   [ zaktualizowane 16 sty 2015, 01:51 ]

Rok 2015 rozpoczęliśmy bardzo pracowicie, bo za nami już pierwszy staż szkoleniowy, prowadzony przez niezwykle doświadczonego i cenionego znawcę aikido - Jerzego Gorzenia sensei z Lublina. W szkoleniu - w dniach 10-11 stycznia 2015 roku - udział wzięli zarówno zaawansowani adepci, jak i osoby, które swą przygodę ze sztukami walki rozpoczęły w obecnym sezonie. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas okazał się dla Was satysfakcjonujący, a prócz nowej wiedzy technicznej, zyskaliście również mnóstwo pozytywnej energii i zapału do dalszej pracy na macie.

Stażowi towarzyszyła zimowa sesja egzaminacyjna, podczas której nadano stopnie uczniowskie z pełnego zakresu: od 6 do 1 kyu. Wszystkim zdającym gratulujemy odwagi przystąpienia do tej trudnej próby i zdobycia nowych stopni. Tym, którzy zdawali swe pierwsze egzaminy życzymy, by ów krok na drodze do mistrzostwa okazał się początkiem wspaniałej przygody na całe życie...
Szczególne gratulacje kierujemy do grupy siedmiu naszych uczniów, którzy, zyskując najwyższy stopień uczniowski - 1 kyu, dostąpili tym samym zaszczytu (i zobowiązania) noszenia hakamy. Są to:
1. Michał BELTER
2. Mariusz BYCZYŃSKI
3. Marcin IGNASZAK
4. Mateusz PANAS
5. Tomasz RYCHTER
6. Emil SMYK
7. Michał SZABLEWSKI

SAMURAJSKA NOC WIGILIJNA 2014

opublikowane: 24 gru 2014, 01:30 przez Aikido PCSW   [ zaktualizowane 16 sty 2015, 01:58 ]

Za nami pierwsza w historii Pomorskiego Centrum Sztuk Walki świąteczna impreza integracyjna, łącząca ciężką pracę na macie z możliwością wspólnego spędzenia czasu przez korzystających z naszych zajęc. Dziękujemy uczestnikom tej niełatwej próby sił, a tym, którzy żałują swej nieobecności uświadamiamy - następna okazja...już za rok:)


Fotorelację z tej niezwykłej nocy możecie znaleźc na naszym profilu:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.879383982105940.1073741858.324131304297880&type=1

NASZA RADOŚĆ: NOWY DAN!

opublikowane: 28 paź 2014, 02:29 przez Aikido PCSW

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 25 października 2014 roku, po pomyślnie zdanym egzaminie technicznym, nasza uczennica BARBARA PACIULEWICZ otrzymała z rąk Etienne Lemana sensei swój pierwszy stopień mistrzowski 1 DAN AIKIDO.
Basia jest najmłodszą wychowanką naszej szkoły, która zdobyła takie wyróżnienie, a jednocześnie pierwszą osobą ze stopniem mistrzowskim, która rozpoczęła swą przygodę z aikido w grupie dziecięcej.
Oto, do czego prowadzi wytrwałość i determinacja!

Gratulujemy serdecznie i… zachęcamy innych do naśladowania.

1-10 of 11