AKTUALNOŚCI‎ > ‎

SEZON ROZPOCZĘTY - TRWAJĄ ZAPISY

opublikowane: 26 cze 2015, 00:19 przez Aikido PCSW   [ zaktualizowane 5 wrz 2015, 00:09 ]

ZA NAMI INAUGURACJA 25. JUBILEUSZOWEGO SEZONU AIKIDO W BYDGOSZCZY!


Pierwsza nasza niespodzianka to ZMIANA SIEDZIBY GŁÓWNEJ. Odtąd jako DOJO CENTRUM funkcjonować będzie przestronna i jasna hala sportowa Polskiego Związku Niewidomych przy Alei Powstańców Wielkopolskich 33, poznana już przez niektórych z Was podczas ostatniego stażu w minionym sezonie. Obiekt ten znany jest bydgoszczanom jako siedziba spółki lekarskiej INTERCOR. Hala mieści się na tyłach całego kompleksu budynków, wjazd samochodem od ul. Wybickiego (po wjeździe należy skręcić w lewo i kierować się wijącą się drogą aż pod samą halę), wejście dla pieszych od Al. Powstańców Wielkopolskich. Dogodny dojazd wieloma autobusami, przystanek usytuowany jest bezpośrednio przed wejściem na teren obiektu.

Zmianie ulega również uświęcony wieloletnią tradycją tygodniowy harmonogram zajęć, prosimy więc o wzmożoną czujność;)

Nie zmienia się natomiast to, że serdecznie do nas zapraszamy i dotychczasowych adeptów, i tych wszystkich, którym na dnie serca choćby rodzi się podejrzenie, że chcieliby spróbować przygody z aikido:)
Macie okazję zmienić coś w swoim życiu...dajcie sobie szansę!


Pierwsze treningi już za nami, ale jeśli Was z nami nie było, nic straconego - dołączyc możecie w każdej dogodnej chwili.
Polecamy i zapraszamy bezpośrednio na zajęcia!

Szczegółowy harmonogram dostępny w zakładce
PLAN ZAJĘĆ

Do zobaczenia na macie:)
Comments