AKTUALNOŚCI‎ > ‎

CZASOWE ZAWIESZENIE ZAJĘĆ AIKIDO

opublikowane: 9 lis 2020, 23:16 przez Aikido PCSW


Szanowni Państwo i Przyjaciele!

Po raz drugi w ciągu ośmiu miesięcy zwracamy się do Was ze słowami, które wywołają smutek w wielu samurajskich sercach…

Bardzo zależy nam na Was i Waszym zdrowiu. Dlatego musimy wypowiedzieć bolesne dla nas wszystkich hasło: PRZERWA!

Uwzględniając drastycznie pogarszającą się sytuację epidemiczną w kraju, a ponadto ze względu na fakt niechlubnej pozycji regionu kujawsko-pomorskiego w statystykach zachorowalności w Polsce na covid-19, zdecydowaliśmy się zawiesić prowadzenie zajęć do czasu, gdy sytuacja choć nieco się poprawi i unormuje.

Wiosną koronawirus stanowił dla nas odległy mit, dziś staje się smutną częścią codzienności. Już każdy z nas ma wśród swoich znajomych, bliskich i krewnych osoby, które tę chorobę przebyły lub ją przebywają. Coraz częściej trafiamy na kwarantannę albo poddajemy się testom po kontakcie z osobą zakażoną, czekając z obawą na wynik.

Wielu z Państwa, chcąc chronić swoich najbliższych, już wcześniej podjęło indywidualne decyzje o czasowej rezygnacji z udziału w zajęciach.

Jedynie kwestią czasu byłaby sytuacja, gdy wirus dotarłby pod dach naszego dojo. Dlatego, jak przystało na adeptów aikido, działamy z wyprzedzeniem: nie dopuszczamy do takiej konfrontacji.

Nie chcemy, by dojo aikido stało się miejscem, z którego wirus rozprzestrzeni się do Waszych domów i środowisk pracy. A mogło by się tak stać, gdyż na tatami krzyżują się w specyficznym kontakcie ścieżki wielu osób, zarówno dzieci, jak i dorosłych.

POCZEKAJMY!

Na razie proponujemy przerwę do końca miesiąca i mamy nadzieję, że te trzy tygodnie wystarczą, by znów zaczęło być Wam u nas bezpiecznie.

Wszelkie wpłacone przez Państwa środki zostaną przeznaczone na pokrycie naszych comiesięcznych zobowiązań finansowych. Gdy sytuacja powróci do normy, zaproponujemy Wam rozwiązania, które zrekompensują Wam poniesione koszty, a jednocześnie przypadną Wam do gustu.

PRZEPRASZAMY!

Dbajcie o siebie, nie dajcie się chorobom, zdrowo się odżywiajcie, dużo śpijcie i nie traćcie nadziei.

OBIECUJEMY: jeszcze nie raz zdążycie wylać z siebie na macie siódme poty!

Comments